KURZY A SEMINÁŘE

ZIMNÍ KURZ INSTRUKTOR FITNESS 7.11.2020-10.1.2021 !PŘEDPRODEJ!

Je fitness vaší vášní a chcete začít pracovat jako osobní trenér? Nebo se chcete v oblasti fitness co nejvíce vzdělat? 

Přihlášky na oblíbený akreditovaný kurz Instruktor fitnessu jsou právě otevřeny!

Více informací

KURZ SAM SOBĚ TRENÉREM 7.11.2020-10.1.2021 !PŘEDPRODEJ!

Chcete se naučit správně cvičit? Zjistit, jak cvičit na strojích ve fitku, jak cvičit se svoji vlastní vahou? Poznat základy anatomie lidského těla a postavit si správný trénink, který povede k vašim cílům?

Přihlášky na kurz SÁM SOBĚ TRENÉREM jsou právě otevřeny!

Více informací

INDIVIDUÁLNÍ KURZ INSTRUKTOR FITNESS

Je fitness vaší vášní a chcete začít pracovat jako osobní trenér? Nebo se chcete v oblasti fitness co nejvíce vzdělat? Chcete individuální výuku a naprosto individuální přístup s informacemi na nejvyšší úrovni? Nebo se vám nehodí výuka o víkendech? Poté čtěte dále!

Více informací

INDIVIDUÁLNÍ KURZ SÁM SOBĚ TRENÉREM

Chcete se naučit správně cvičit? Zjistit, jak cvičit na strojích ve fitku, jak cvičit se svoji vlastní vahou? Poznat základy anatomie lidského těla a naučit se, jak si postavit správný trénink, který povede k vašim cílům?

Chcete individuální výuku a naprosto individuální přístup s informacemi na nejvyšší úrovni? V individuálním kurzu si můžete nastavit rozvrh podle vašich časových možností. 

Více informací

JAK ÚSPĚŠNĚ ZÍSKÁVAT KLIENTY - 22.11.2020

Toto školení vzniklo na základě obrovské poptávky z řad trenérů. Propojili jsme naše dlouholeté zkušenosti z obchodu a trenérství a vytvořili tento jedinečný koncept školení na našem trhu. 

Více informací