Akreditovaný trenérský kurz

INSTRUKTOR FITNESS

Přihlášky uzavíráme za:

Termín kurzu je 8.6.2019 až 1.9.2019

Výuka bude probíhat během následujících víkendů:

8.-9.6., 15.-16.6., 22.-23.6., 13.-14.7., 20.-21.7., 17.-18.8., 24.-25.8., 31.-1.9. 2019

Přihlásit se

0+
Již vyškolených trenérů

Po absolvování kurzu se naučíte: 

Správně cvičit ve fitnessu i doma

Základní anatomii našeho těla

Tvořit základní jídelníček na míru

Tvořit základní tréninkový plán na míru

Práci s klientem

Základní marketing - kde a jak sehnat svoji klientelu

Kurzem fitness instruktor vás provedou:

Lukáš Hajný // Školitel

Michaela Vítková // Školitelka

Aleš Vítek // Školitel

Pavlína Ondráčková // Školitelka

Co říkají o kurzu studenti?

Vše o trenérském kurzu


      Co vás v kurzu čeká?

 • Diagnostika pohybového aparátu
  Základní dovednost, kterou musí každý pořádný trenér znát. Naučíte se, jak vypadá správné držení těla, jak provádět diagnostiku zkrácených a oslabených svalů, a jak odhalit svalové dysbalance. Na základě toho pak můžete sestavit efektivní cvičební plány, které berou ohled na současný zdravotní stav klienta.
 • Sestavení cvičebního plánu
  Každý klient má nějaký cíl. Někdo chce hubnout, jiný zas nabrat svalovou hmotu. Naučíme Vás, jak udělat trénink tak, aby bylo dosaženo cíle, a spokojenost byla na obou stranách.
 • Anatomie lidského těla
  Základ, díky kterému pochopíte funkce jednotlivých svalů v lidském těle. Naučíte se analyzovat jednotlivé pohyby a využít tyto znalosti k efektivním tréninkům.
 • Strečink
  Ukážeme si, jak má správný strečink vypadat a proč ho nesmíme podceňovat. Vyzkoušíte si různé cviky na protažení jednotlivých svalových partií.
 • Zásobníky cviků
  Kurz ukončíte s rozsáhlým zásobníkem cviků pro jednotlivé svaly a svalové skupiny. Od nejjednodušších po nejnáročnější. Důraz je kladen na správnou techniku provedení cviku. Cvičit budeme na strojích, s činkami, s balančními pomůckami (například bosu, fitball, závěsný systém atd.), cviky s vahou vlastního těla.
 • Správné stravování
  Zdravá výživa ke sportu prostě patří. Naučíme Vás zásady zdravého stravování a samozřejmě také dostanete informace o doplňcích výživy.

 

Další informace

Pokud Vás obsah kurzu zaujal a chcete se stát instruktorem fitness či osobním trenérem, máte na výběr dvě formy studia. Vyberte si tu, která pro Vás vhodnější:

1. Řádný víkendový kurz

Víkendový kurz probíhá 8 víkendů po sobě jdoucích. Vždy od 8:00 do 16:00. Kurz obsahuje celkem 154 výukových hodin (zahrnuje teorii, praxi, konzultace a ověřování znalostí).

2. Individuální kurz

Individuální kurz probíhá ve všední dny v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Délka individuálního studia je 2 až 3 měsíce, nejdéle však 6 měsíců. Individuální kurzy probíhají v Praze a Pardubicích.

Naše trenérské kurzy jsou akreditované MŠMT. Po jejich absolvování obdržíte certifikát, s nímž si můžete zažádat o zhotovení živnostenského listu.

Termín kurzu je 8.6.2019 až 1.9.2019

Ceny kurzů:

Individuální kurz + 2 semináře v hodnotě 4.000,- Kč ZDARMA
23.990,- Kč
18.990,- Kč
Délka studia 2 až 4 měsíce
Akce platí pro první 4 objednávky
Možnost splátek

Přihlášky uzavíráme za:

Reference

Aleš, Míša, Lukáš..všichni vás kvalitně připraví a dají vàm přesně to, co by do začátku mel každý instruktor vědět. Dál už je to jen na vàs, kolik času a kvality do toho dáte. Každopádně Alešovo vystupovàní je na profi urovni, za mě mohu jen doporučit..!!!! FITPRAHAAA

LukášOsobní trenér

Po absolvování kurzu ve Fitpraha.cz jsem změnil přístup k mému dosavadnímu cvičení. Kurz mi doslova otevřel oči, uvědomil jsem si všechny chyby, opravil je a cítím se více fit. Díky kurzu mohu nejen pomáhat sobě ale i dalším lidem. Pokud tě zajímá fitness, chceš si tento životní styl více rozšířit, tak doporučuji na kurz se přihlásit - litovat určitě nebudeš.

Tomáš LukášSpokojený osobní fitness trenér a životní kouč

Spolehlivý tým, který vede budoucí trenéry tím správným směrem! Ráda se vracím, ať už na další vzdělávání nebo pro radu.

KáťaOsobní trenérka

Jak říká Aleš Vítek: "Jací treněři budete, záleží jen na Vás." A já bych přidala, že to jací trenéři budete, ovlivňují hlavně základy, které dostanete. A u Fitpraha je dostanete opravdu pevné.

Osobní trenérka

Pro přihlášení vyplňte formulář níže: