Akreditovaný individuální trenérský kurz

INSTRUKTOR FITNESS

Začátek kurzu je libovolný po předchozí domluvě


0+
Již vyškolených trenérů

Po absolvování kurzu se naučíte: 

Správně cvičit ve fitnessu i doma

Základní anatomii našeho těla

Tvořit základní jídelníček na míru

Tvořit základní tréninkový plán na míru

Práci s klientem

Základní marketing - kde a jak sehnat svoji klientelu

Kurzem fitness instruktor vás provedou:

Lukáš Hajný // Školitel

Michaela Vítková // Školitelka//Fyzioterapeutka

Aleš Vítek // Školitel // Trenér

Pavlína Ondráčková // Školitelka

Co říkají o kurzu studenti?

Vše o trenérském kurzu


      Co vás v kurzu čeká?

 • Diagnostika pohybového aparátu
  Základní dovednost, kterou musí každý pořádný trenér znát. Naučíte se, jak vypadá správné držení těla, jak provádět diagnostiku zkrácených a oslabených svalů, a jak odhalit svalové dysbalance. Na základě toho pak můžete sestavit efektivní cvičební plány, které berou ohled na současný zdravotní stav klienta.
 • Sestavení cvičebního plánu
  Každý klient má nějaký cíl. Někdo chce hubnout, jiný zas nabrat svalovou hmotu. Naučíme Vás, jak udělat trénink tak, aby bylo dosaženo cíle, a spokojenost byla na obou stranách.
 • Anatomie lidského těla
  Základ, díky kterému pochopíte funkce jednotlivých svalů v lidském těle. Naučíte se analyzovat jednotlivé pohyby a využít tyto znalosti k efektivním tréninkům.
 • Strečink
  Ukážeme si, jak má správný strečink vypadat a proč ho nesmíme podceňovat. Vyzkoušíte si různé cviky na protažení jednotlivých svalových partií.
 • Zásobníky cviků
  Kurz ukončíte s rozsáhlým zásobníkem cviků pro jednotlivé svaly a svalové skupiny. Od nejjednodušších po nejnáročnější. Důraz je kladen na správnou techniku provedení cviku. Cvičit budeme na strojích, s činkami, s balančními pomůckami (například bosu, fitball, závěsný systém atd.), cviky s vahou vlastního těla.
 • Správné stravování
  Zdravá výživa ke sportu prostě patří. Naučíme Vás zásady zdravého stravování a samozřejmě také dostanete informace o doplňcích výživy.

Další informace

Individuální kurz - termín zahájení je možný kdykoli po domluvě s lektorem 

Individuální kurz probíhá ve všední dny v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Délka individuálního studia je 2 až 3 měsíce, nejdéle však 6 měsíců. Individuální kurzy probíhají v Praze a Pardubicích.

Individuální výuka probíhá ve školící místnosti Fitpraha, Pod Pekařkou, Praha 4

Naše trenérské kurzy jsou akreditované MŠMT. Po jejich absolvování obdržíte certifikát, s nímž si můžete zažádat o zhotovení živnostenského listu.

Ceny kurzů:

Tyto ceny jsou KONEČNÉ, tzn. obsahují i cenu za studijní materiály a vstupy do fitka.

Individuální kurz INSTRUKTOR FITNESS
29.900,- Kč
24.900,- Kč
Délka studia 2 až 4 měsíce
Kapacita individuální výuky je naplněna, můžete si zarezervovat své místo a s výukou začít od 1.7.2020

Reference

Aleš, Míša, Lukáš..všichni vás kvalitně připraví a dají vàm přesně to, co by do začátku mel každý instruktor vědět. Dál už je to jen na vàs, kolik času a kvality do toho dáte. Každopádně Alešovo vystupovàní je na profi urovni, za mě mohu jen doporučit..!!!! FITPRAHAAA

LukášOsobní trenér

Spolehlivý tým, který vede budoucí trenéry tím správným směrem! Ráda se vracím, ať už na další vzdělávání nebo pro radu.

KáťaOsobní trenérka

Jak říká Aleš Vítek: "Jací treněři budete, záleží jen na Vás." A já bych přidala, že to jací trenéři budete, ovlivňují hlavně základy, které dostanete. A u Fitpraha je dostanete opravdu pevné.

Osobní trenérka

Po absolvování kurzu ve Fitpraha.cz jsem změnil přístup k mému dosavadnímu cvičení. Kurz mi doslova otevřel oči, uvědomil jsem si všechny chyby, opravil je a cítím se více fit. Díky kurzu mohu nejen pomáhat sobě ale i dalším lidem. Pokud tě zajímá fitness, chceš si tento životní styl více rozšířit, tak doporučuji na kurz se přihlásit - litovat určitě nebudeš.

Tomáš LukášOsobní fitness trenér

Pro přihlášení vyplňte formulář níže: