Rozhovor s Honzou Strelcem – absolventem našeho kurzu

Sešli jsme se po roce s naším absolventem kurzu Honzou Strelcem, který nám v rozhovoru poodhalí jeho příběh 🙂

Honzovi je 34 let, celý život tvrdě pracuje a před rokem se rozhodl, že změní svůj život, udělá si trenérský kurz a udělá ze svoji vášně zdroj obživy.

 

Honza o sobě říká:

 “Jsem obyčenej kluk z paneláku co si v mládí přivodil 34 dextroskoliózu a ta mě po sportovní odmlce znovu přivedla před 10ti lety ke cvičení. Silové cvičení a svalový rozvoj mi velice pomohli od bolestí zad a začal jsem se víc a víc zajímat o další metodiky cvičení, které by mi pomohly ke zpevnění nejen celého středu těla. S ohledem na zdravotní stav jsem musel velice dbát na techniku provedení cviků a složení tréninkových jednotkek, tak, abych nepřetěžoval učité partie a nezhoršil tak můj zdravotní stav.

 Ze zábavy se začala stávat vášeň.

 Jsem technicko-metodický typ a plánování různých tréninkových jednotek a metodik mě neskutečně baví a její variabilita je neskutečná. Rozhodl jsem se proto udělat si kurz Instruktora Fitness ve FitPraze, dál se vzdělávat a začít trénovat. Od absolvování kurzu vedu nejen skupinové a osobní lekce, ale i školení nových instruktorů fitness. Na mých hodinách se snažím budoucím absolventům předat nejen zkušenosti se správným a zdravým cvičením, ale také je naučit jak správně sestavovat tréninkové plány. To vše s ohledem na Diagnostiku pohybového aparátu, cíle klienta a cyklování cvičebního plánu během celého roku.”

Jak se jeho život změnil, jak to udělal a jak se teď cítí? To se dozvíte ve videu 🙂

 

Jestli chceš taky změnit svůj život nebo se sebevzdělat v oblasti cvičení a výživy, přihlaš se na nejbližší kurz a budeme se na Tebe těšit.

Další informace o kurzu najdeš ZDE

Komentáře