Začalo to u nás nejdříve úplně nevinně – láskou ke sportu a k pohybu jako takovému. Aleš se sportu věnoval odmala, několik let hrál závodně fotbal. V období dospívání se pak dostal k posilování. Já (Míša) jsem se sportu také věnovala odmala, ale vždy spíše v rekreační formě, ať už to byl běh, tanec nebo tenis 🙂 Roku 2011 se naše cesty zkřížily. Oba jsme se v rámci sportu začali více vzdělávat a získávat praxi.

 

Po určité době nabírání zkušeností a budování obchodních i soukromých kontaktů jsme se rozhodli založit trenérskou školu, abychom své znalosti a zkušenosti mohli předávat dál. Zjistili jsme totiž, že trénování a vzdělávání ostatních nás baví ze všeho nejvíce. A tak jsme se od vzdělávání sebe samých dopracovali až ke vzdělávání ostatních lidí, kteří také touží poznat tajemství zdravého pohybu. Ale nebojte se, neusnuli jsme na vavřínech, my dva se vzděláváme pořád dál, neboť moc dobře víme, vzdělávání je nekončící proces 🙂 Navíc naše tělo je velice složitý stroj, co si budeme povídat..

 

Pokud vás také zajímá pohyb a rádi byste ho pochopili více hloubky, přidejte se k nám. Ukážeme vám, proč pohyb tak moc milujeme a také se vám pokusíme vysvětlit, jak to při tom pohybu vlastně všechno funguje, a jak se ideálně pohybovat tak, abyste se cvičením udržovali v kondici, a nesměřovalo to naopak... „sportem k trvalé invaliditě“ 🙂

 

U nás se můžete těšit na osobní a přátelský přístup. Oba jsme taky jednou začínali, takže máme pochopení a víme, že učený z nebe nespadl..

 

Momentálně nabízíme trenérský kurz ve víkendové formě a doškolovací semináře – cvičení na balančních pomůckách a kineziotaping. Semináře jsou určené nejen pro absolventy trenérských kurzů, kteří prahnou po dalším vzdělávání, ale i pro „lidi z ulice“. Většina seminářů je koncipována tak, že je pochopí i laik. Jedinou podmínkou účasti na kurzech i seminářích je kladný vztah k pohybu a dobrá nálada 🙂 Veškeré podrobnosti ke kurzu a k seminářům najdete v kategorii „Kurzy“.

 

Přejeme hodně štěstí při výběru a těšíme se na viděnou na nějakém tom kurzu nebo semináři 🙂

 

Míša a Aleš Vítkovi