607 866 333 | info@fitpraha.cz

Pavlína Ondráčková – školitelka v AJ

image

Pavlína Ondráčková

Pavlína Ondráčková

Pavlína Ondrášková

O různé aspekty zdravého životního stylu se zajímám již mnoho let. Nejlepší výsledky shledávám především v kombinaci zdravé a vyvážené stravy, správné pohybové aktivity, kvalitního spánku a zvládání stresových situací.

Při studiích na vysoké škole jsem absolvovala kurz poradce pro výživu, díky kterému mohu vzdělávat klienty v oblasti správného stravování a sestavovat nutriční jídelníčky. Láska ke sportu mne zavedla až do daleké Austrálie, kde jsem vystudovala vyšší odbornou školu v oboru fitness - osobní trenérství a své první zkušenosti jsem načerpala roční stáží v kanadském Torontu. Zde jsem se certifikovala na provádění celosvětově uznávané pohybové diagnostiky FMS. Mojí velkou vášní je vaření zdravých fitness pokrmů, což mi při studiích v Sydney umožnilo pracovat jako osobní kuchař a získat tak širokou škálu receptů a zkušeností.

Práce osobního trenéra mi dává možnost být s lidmi, kteří mají zájem žít zdravě. Jejich pokroky, zlepšení a spokojenost je pro mne tou největší odměnou.

Profesní zaměření:

- osobní tréninky (redukce tuku, nabírání svalů, zpevnění těla, zvyšování kondice, odstranění dysbalancí)

- pohybová diagnostika s následnou korekcí (FMS úroveň 1 a 2)

- nutriční poradenství (sestavení jídelníčku, nastavení správných stravovacích návyků, porozumění nutričním statistikám a složení potravin)

- vaření v domácnosti

Dosažené kvalifikace:

- Instruktor fitness (FitPraha, Praha)

- Osobní trenér a Instruktor fitness (ACSF, Austrálie)

- Functional Movement Screen Level 2 - Nápravné techniky (FMS, Kanada)

- Functional Movement Screen Level 1 - Diagnostika (FMS, Kanada)

- Poradce pro výživu (Clinic21, Praha)

Kontakt

Tel.: +420 775 029 110

E-mail: pajinao@gmail.com

FB: https://www.facebook.com/pg/PavlinaFitnessCoach

English:

I have been interested in various aspects of healthy lifestyle for many years. I see the best results in combination of good nutrition, proper physical activity, quality sleep and stress management.

During my university studies I worked as a nutrition consultant. This certification gave me a chance to educate my clients about healthy eating and to make nutritional plans for them. Thanks to me love of sport I graduated as a fitness instructor and personal trainer at Australian college of Fitness and Sport Management in Sydney. I got my first experience in in Toronto, Canada where I worked as a professional fitness coach for almost a year. I love meals that are nutritionally balanced and tasty. That´s why I cook and bake fitness food and try to create new healthy options of traditional dishes.