607 866 333 | info@fitpraha.cz

Trenérský kurz Praha, Pardubice – Akce

Baví Vás fitness a zdravý životní styl? Staňte se instruktorem fitness!

Lavicím, židlím, tabulím a protivným učitelům už odzvonilo! U nás to platí na 100%. Chodí k nám lidé, co mají stejné zájmy jako my, a proto od nás můžete očekávat přátelský přístup a příjemnou atmosféru.
Vyškolíme z Vás kvalifikované instruktory fitness, kteří budou brát ohled na zdraví svých klientů.

Dobrý trenér se musí celý život vzdělávat, a proto máme připravené i nejrůznější odborné semináře (balanční pomůcky, závěsné systémy, kineziotaping atd.), kde si můžete i po ukončení kurzů zvyšovat svou kvalifikaci a prohlubovat znalosti.

Termíny

Místo konání Termín konání Počet míst
 Praha  23. 9. 2017  Obsazeno
 Praha  25. 11. 2017 17/20
 Praha  Individuální výuka – termíny dle  dohody
 Pardubice  Individuální výuka – termíny dle  dohody

Co se s námi naučíte?

 • diagnostika pohybového aparátu
  Základní dovednost, kterou musí každý pořádný trenér znát. Naučíte se, jak vypadá správné držení těla, jak provádět diagnostiku zkrácených a oslabených svalů, a jak odhalit svalové dysbalance. Na základě toho pak můžete sestavit efektivní cvičební plány, které berou ohled na současný zdravotní stav klienta.
 • sestavování cvičebního plánu
  Každý klient má nějaký cíl. Někdo chce hubnout, jiný zas nabrat svalovou hmotu. Naučíme Vás, jak udělat trénink tak, aby bylo dosaženo cíle, a spokojenost byla na obou stranách.
 • anatomie lidského těla
  Základ, díky kterému pochopíte funkce jednotlivých svalů v lidském těle. Naučíte se analyzovat jednotlivé pohyby a využít tyto znalosti k efektivním tréninkům.
 • strečink
  Ukážeme si, jak má správný strečink vypadat a proč ho nesmíme podceňovat. Vyzkoušíte si různé cviky na protažení jednotlivých svalových partií.
 • zásobníky cviků
  Kurz ukončíte s rozsáhlým zásobníkem cviků pro jednotlivé svaly a svalové skupiny. Od nejjednodušších po nejnáročnější. Důraz je kladen na správnou techniku provedení cviku. Cvičit budeme na strojích, s činkami, s balančními pomůckami (například bosu, fitball, závěsný systém atd.), cviky s vahou vlastního těla.
 • správné stravování
  Zdravá výživa ke sportu prostě patří. Naučíme Vás zásady zdravého stravování a samozřejmě také dostanete informace o doplňcích výživy.

Ceník

Pokud Vás obsah kurzu zaujal a chcete se stát instruktorem fitness či osobním trenérem, máte na výběr dvě formy studia. Vyberte si tu, která pro Vás výhodnější:

Individuální kurz
            Cena 10 000 Kč (včetně DPH)
            Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem. Délka individuálního studia je 2 až 3 měsíce, nejdéle však 6 měsíců. Individuální kurzy probíhají v Praze a Pardubicích. Cena kurzu v Pardubicích 8990 Kč (včetně DPH).

Řádný víkendový kurz
            7000 Kč nyní akce 5000 Kč (včetně DPH). Poslední 3 volná místa!

Tyto kurzy jsou vypisovány 3x do roka v Praze.
Kurzy probíhají vždy o víkendu od 8:00 do 16:00 hodin. Řádný kurz obsahuje celkem 154 hodin (teorie, praxe, konzultace, ověřování znalostí).

Studenti kurzu

Pro koho je kurz vhodný?

Chcete se naučit jak sestavit individuální tréninkové plány na míru? Proniknout do tajů našeho těla a naučit se, jak fungují a spolupracují naše svaly? Jak zohlednit individuální zdravotní stav při cvičení? Naučit se využívat maximum cvičebních pomůcek a váhu vlastního těla? Pojďte do toho!

Jedinou podmínkou je minimální věk 18 let!

Důležité informace

 • Cenu kurzu lze uhradit ve dvou splátkách.
 • Cena zahrnuje: učební pomůcky, vstupy do posilovny, vystavení osvědčení a závěrečné zkoušky.

Všechny kurzy jsou akreditované pro rekvalifikace Instruktorů fitness MŠMT (Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy, č. j. 038/2016-50)     

Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte certifikát. 

 

Trenérský kurz fitness

 • - diagnostika pohybového aparátu
  – sestavování cvičebního plánu
  – anatomie lidského těla
  – strečink
  – zásobníky cviků
  – správné stravování

  Víkendový kurz:
  nyní akce 5000,-

  Individuální kurz 10 000,-

  Lektor: Aleš Vítek